ПРАВИЛА культурно-розважального комплексу «Замок Володарів»

Дорогі друзі!

Ми робимо усе можливе, щоб наші гості почували себе комфортно. З цією метою, а також в інтересах безпеки просимо вас дотримуватися правил поведінки в закладі.

Культурно-розважальний комплекс є приватним закладом. Встановлених нами правил, які оскарженню не підлягають, повинен дотримуватись кожен відвідувач. Будь ласка, пам’ятайте, що це необхідно для того, щоб підтримувати затишну і доброзичливу атмосферу у нашому закладі.

Перебуваючи на території клубу, ви погоджуєтеся з нашими умовами і приймаєте правила, зазначені нижче.

1. Дані правила поширюються на всіх відвідувачів клубу.

2. Нагадуємо вам, що співробітники служби охорони і правоохоронних органів, які працють на території клубу, представляють інтереси адміністрації. Просимо вас виконувати їх вимоги і брати до уваги рекомендації інших співробітників закладу.

3. КРК відкритий для відвідувачів відповідно до розпорядку роботи закладу.

Понеділок з 7-30 до 22-00
Вівторок з 7-30 до 22-00
Середа з 7-30 до 22-00
Четвер з 7-30 до 22-00
П’ятниця з 7-30 до 3-00, після 21-00 вхід – платний.

Субота з 11-00 до 3-00, після 21-00 вхід – платний.
Неділя з 11-00 до 22-00

4.1. Представники служби охорони і правоохоронних органів, що працюють на території клубу, мають право обмежити кількість відвідувачів на власний розсуд або відмовити окремим особам у наданні права увійти до клубу. Якщо нашими співробітниками прийняте таке рішення, наявність квитка, попереднє замовлення або внесена попередня оплата не є гарантією вільного входу в клуб.

4.2. Співробітники служби безпеки і правоохоронних органів мають право не пустити в клуб осіб, які перебувають під впливом наркотиків або в стані алкогольного сп’яніння.

4.3. Будь ласка, пам’ятайте, що приводом для ухвалення такого рішення також може стати будь-який прояв агресії і неадекватна поведінка, яка створює дискомфорт для інших гостей клубу.

5. Представники служби охорони і правоохоронних органів, які працюють на території клубу, мають право оглянути відвідувачів клубу та їх особисті речі.

6. У клуб заборонено проносити прохолодні і спиртні напої незалежно від типу пакування, наркотики, отруйні і токсичні речовини, займисті речовини, засоби особистого захисту і будь-які види зброї.

7. Вхід до клубу з домашніми тваринами заборонений.

8. Відвідувачі несуть відповідальність за дотримання громадського порядку і збереження матеріальної власності клубу.

9. Адміністрація клубу не відповідає за збереження транспортних засобів і особистих речей відвідувачів. Будь ласка, будьте уважними і не залишайте свої особисті речі без нагляду.

10. У клубі заборонена несанкціонована торгівля.

11.1. У клубі заборонено робити професійну фото- і відеозйомку без попередньої акредитації.

11.2. У клубі дозволена любительська фото- і відеозйомка з використанням непрофесійної техніки. Особисті фото і відеозаписи можуть бути використані виключно для домашнього перегляду.

11.3. Перебуваючи на території закладу, ви можете стати учасником любительського або професійного фото-, відео- чи аудіозапису і водночас даєте згоду на використання цих матеріалів для внутрішніх потреб клубу, для приватного перегляду, а також для відео-, теле- і радіотрансляцій або публікацій в пресі.

12. У нашому клубі ЗАБОРОНЕНО замовляти індивідуальні звернення і приватні привітання через засоби оповіщення і зв’язку. Будь ласка, пам’ятайте, що діджей або ведучий має право відмовити вам у такому проханні.

13. Гості клубу зобов’язані дотримуватися дресс-коду.

13.1. Забороняється заходити до клубу чоловікам в спортивному костюмі, шльопанцях, спортивних шортах, бриджах.

14.1. У нашому клубі заборонено:

— вживати наркотичні і токсичні речовини в клубі та на прилеглій території;

— грубіянити співробітникам і гостям клубу;

— перегороджувати дорогу або будь-яким іншим способом заважати переміщенню гостей і співробітників клубу;

— займати заброньовані столики без дозволу адміністрації;

— підсідати за столики до інших гостей без запрошення;

— сидіти на підлозі;

— сидіти або танцювати на столах і перилах, на барній стійці та на сцені клубу;

— провокувати конфлікти і зчиняти бійки;

— свистіти і голосно кричати.

14.2. На танцполі клубу не дозволяється:

— знаходитись з посудом та тарою;

— заважати один одному;

— бігати і штовхатися;

— сидіти і лежати;

— саджати один одного на плечі або піднімати на руках;

— роздягатися;

— складати речі на підлозі;

— танцювати без взуття.

14.3. У нашому клубі неприпустимо:

— оголяти інтимні частини тіла;

— вступати в інтимну близькість.

15. У разі виникнення конфліктів і надзвичайних ситуацій звертайтеся за допомогою до співробітників клубу. Переконливо просимо вас на території закладу не намагатися вирішувати конфліктні ситуації самостійно.

16. Клуб є приватним закладом, і його адміністрація у будь-який час має право попросити вас залишити територію клубу без пояснення причин.

17. Переконливо просимо вас бути взаємноввічливими, дотримуватися правил поведінки в клубі, не порушувати громадський порядок, а також брати до уваги рекомендації наших співробітників і виконувати вимоги представників служби охорони, що працює на території клубу.

Будь ласка, поважайте інших відвідувачів клубу та роботу працівників закладу і не виходьте за межі дозволеного.

Будь-які претензії і побажання щодо роботи РК ви можете залишити в книзі скарг і пропозицій або на сайті www.malin-portal.net

Зв’язатися з адміністрацією можна з допомогою електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або з понеділка по п’ятницю за телефоном (04133) 5-25-45.   

© 2021 «Замок Володарів» | Концерн | Малин. Всі права захищені.
Будь-яке використання матеріалів сайту дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань – гіперпосилання) на «Замок Володарів».